SPORT

Alves: Në Spanjë mendojnë se janë të parët e botës »

foto (4)

12:47 pm | Dani Alves shpjegon pozicionin e tij ndaj shfaqjes së racizmit në futboll. Lojtari i Barcelonës, foli kryesisht për çështjen e “bananes”, ku ai vetë ishte protagonist i një gjesti spontan që më pas…

Apr 29 2014 / No Comment / Read More »
LIFE STYLE

Madhësia ka rëndësi »

madh-euml-sia-ka-r-euml-nd-euml-si_hd

12:48 pm | Lajme të shkëlqyeshme për meshkujt të cilët nuk janë të kënaqur me centimetrat e tyre. Meshkujt të cilët e…

Apr 29 2014 / No Comment / Read More »
300x260 ad code [Main Page Top]

MOST RECENT

PICTURES

  • edhe-bar-refaeli-pa-makijazh-foto_hd

    Edhe Bar Refaeli pa makijazh (Foto)

    Read More

300x260 ad code [Main Page Bottom]

Zyrtare: Samsung prezanton Galaxy K – telefonin kamerë me 20MP »

12:50 pm | Samsung sot ka prezantuar modelin e ri dhe të shumë-përfolur të telefonit – Galaxy K Zoom, modelin e fundit të serisë së telefonave me fokus në kamerë. Telefoni i ri, përveç kamerës e cila vjen me 20.7 mega-piksel, 10 herë zoom optik, ndriçuesin xenon dhe stabilizuesin optik, sjell edhe versionin e fundit të Android. Nga…

Apr 29 2014 / No Comment / Read More »
zyrtare-samsung-prezanton-galaxy-k-ndash-telefonin-kamer-euml-me-20mp_hd

Visari: “Arditi ka ardhur të bëj harem” »

12:39 pm | Matilda i pret flokët Visarit në tualet, ndërsa Lori e ngacmon. Visari i bërtet Lorit dhe i kërkon të mos e shqetësojë. Më pas Lori dhe Visari bisedojnë në oborr. Ajo i kërkon Visarit, të mos bëjë skena dhe të mos i bërtasë në sy të banorëve të tjerë. Visari justifikohet, kurse Lori thotë se…

Apr 29 2014 / No Comment / Read More »
foto (2)

Edhe Bar Refaeli pa makijazh (Foto) »

12:34 pm | Supermodelja izraelite, Bar Refaeli, ka marrë guximin që të postojë në Instagram disa fotografi, në të cilat ajo shihet pa makijazh. 28-vjeçarja ka bërë disa fotografi në Izrael, ndërsa në daljet e zakonshme dhe shoqërimet ka preferuar ta mbajë fytyrën natyrale.                     Sa i përket jetës…

Apr 29 2014 / No Comment / Read More »
edhe-bar-refaeli-pa-makijazh-foto_hd

Modelet e reja të MacBook Air prezantohen nesër? »

12:52 pm | Apple thuhet se do ta lansojë modelin e ri të MacBook Air së shpejti, dhe ky model besohet se do të jetë edhe më i hollë dhe më i lehtë se paraardhësi i tij, raporton faqja gjermane MobileGeeks, e cila citon disa burime brenda zinxhirit të furnizimit të kompanisë Apple. Publikimi thotë se Apple ka…

Apr 29 2014 / No Comment / Read More »
modelet-e-reja-t-euml-macbook-air-prezantohen-nes-euml-r_hd

SPORT

foto (4)

Alves: Në Spanjë mendojnë se janë të parët e botës »

12:47 pm | Dani Alves shpjegon pozicionin e tij ndaj shfaqjes së racizmit në futboll. Lojtari i Barcelonës, foli kryesisht për çështjen e “bananes”, ku ai vetë ishte protagonist i një gjesti spontan…

Apr 29 2014 / No Comment / Read More »

Marco Reus i heshtur rreth të ardhmes »

foto (3)

12:46 pm | Me sa duket i kanë ardhur në majë të hundës pyetjet e vazhdueshme për të ardhmen, sulmuesit të Dortmundit, Marco Reus. Mes…

Apr 29 2014 / No Comment / Read More »

A do ta thyejë CR7 rekordin e LK-së në ndeshjen kundër Bayernit? »

a-do-ta-thyej-euml-cr7-rekordin-e-lk-s-euml-n-euml-ndeshjen-kund-euml-r-bayernit_hd

12:45 pm | Nëse shënon kundër Bayern Munichut të martën mbrëma, Cristiano Ronaldo do të vë një rekord të ri për numrin e golave të…

Apr 29 2014 / No Comment / Read More »
Alaba: Ribery do të shkëlqejë ndaj Realit » Arteta: Na ka munguar Ozil » Costa: Chelsea do të përpiqet të sulmojë » Scolari: Brazili mund ta fitojë Botërorin » Hazard shpallet Lojtari i Ri i Vitit nga PFA »

LIFE STYLE

madh-euml-sia-ka-r-euml-nd-euml-si_hd

Madhësia ka rëndësi »

12:48 pm | Lajme të shkëlqyeshme për meshkujt të cilët nuk janë të kënaqur me centimetrat e tyre. Meshkujt të cilët e kanë “të madh” janë më të rrezikuar, kërcënohen nga tradhtia e…

Apr 29 2014 / No Comment / Read More »

TECH

300x260 ad code [Main Page Mid]